Kristi Värik

Kristi Värik

Omanik

Saame tuttavaks, minu nimi on Kristi.
Ma olen 31-aastane, kahe poja ema, abielus tudeng ja SINU AEG ilustuudio omanik. Kuigi ilusalongi omamine ei ole kunagi olnud minu suur unistus, tundub mulle, et see tuli minu ellu väga õigel hetkel ja sellega tegelemine on olnud suuri väljakutseid pakkuv rõõm…

 

SINU AEG ilustuudio idee on pakkuda kvaliteetset ja mõnusat olemist koos iluteenustega. Ilustuudios ei pea sa oma kirjadele vastama, koduseid toimetusi tegema ega vajadusel isegi kellegagi suhtlema. See on SINU AEG, mida sa võid kasutada täpselt nii nagu sa soovid. Leiad meie juurest lugemiseks raamatuid ja ajakirju, saad valida endale sooja joogi või jaheda karastusjoogi, nautida hetke unistades või meiega lobisedes. Me tahame, et sul oleks hea, mõnus ja mugav olla ning ilustuudios käimine oleks sinu jaoks lõõgastus.

Emana torman ise pidevalt ühest kohast teise, olen pidevalt kuskile teel või kuskilt tulemas ja iluprotseduurid on see aeg, mille ma võtangi ainult endale. Tahtsin luua ilustuudio, kus on meeldiv atmosfäär, mis on kodune aga samas siiski väljapeetud ning kuhu ma võin minna nii õhtukleidi, kui koduste dressidega teades, et ma olen sinna alati oodatud.

Loodan, et leiad meie juurest endale sobiliku teenuse ja me kohtume tihti!