Teenused

JUUKSUR Ilustuudios töötab kaks juuksurit – Gerli-Maigret ja Laura-Gerli. Mõlemad ilustuudio juuksurid pakuvad erinevaid juuste värvimise tehnikaid ja lõikusi. Kui sa ei ole kindel millise teenuse peaksid broneerida, siis palun küsi meilt nõu ja aitame sind hea meelega. Meeste- ja laste juukselõikusi võtab vastu juuksur Laura-Gerli.

JUMESTUS Jumestust pakuvad kolm jumestuskunstnikku – Martika, Laura ja Marit. Igal jumestal on enda stiil ja käekiri, mis eristab teda teistest. Enne jumestaja juurde aja broneerimist soovitame tutvuda tegija profiiliga, et olla kindel, kas teostatav stiil on sobilik just sulle. Kui sul on kindel soov, siis soovitame konsulteerida jumestajaga ja saata talle näiteks soovitud tulemusest foto.
Kosmeetik Kosmeetikud Jevgenia ja Marit pakuvad erinevaid näohoolduseid, mille hulgast leiab igaüks endale sobiliku. Kuna protseduure on palju erinevaid ning ainult kirjelduse järgi võib vahel valikut raske teha olla, siis soovitame kirjutada otse kosmeetikutele, et nõu küsida.